* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

553 ORIENTALNY TANIEC

Harmonijne

 • 506BŁOGI PORANEK

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 531FIGLARNY RÓŻ

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Kontrastowe

 • 559PO ZMROKU

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 541MIEJSKI RYTM

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Działanie we wnętrzu:

Barwy kojarzące się z klejnotami początkowo zagościły w świecie mody, aby w kolejnych latach przenieść się do wnętrz. Intensywny odcień Orientalnego tańca tworzy we wnętrzu wrażenie komfortu i niesie wspomnienie orientalnych podróży. Idealne rozwiązanie do salonu i sypialni – wprowadza nas w dobry nastrój. Dzięki niemu małe pomieszczenie może stać się naprawdę niezwykłe.

Wpływ oświetlenia:

Dobrze prezentuje się w cieniu. Odpowiedni dla pomieszczeń o ekspozycji wschodniej i północnej, otrzymujących zmniejszoną ilość bezpośredniego światła słonecznego. Odporny na zmiany pod wpływem światła sztucznego. Świetnie wygląda w ciepłym oświetleniu żarówek lub świec.

Charakter psychologiczny:

Szlachetny, niecodzienny, kreatywny, orientalny.

Pasuje do:

Mebli w kolorach bardzo ciemnego wenge lub lakierowanych na biało, kremowo lub szaro. Kryształu, miękkiego weluru i aksamitu, tkanin o delikatnym połysku, motywów orientalnych bądź klasycystycznych pasów. Foteli w stylu „ludwików”, srebrnych detali – świeczników, lamp, srebrzystych tapet, a nawet, w wersji ekscentrycznej, srebrzystych komódek, krzeseł lub foteli. Aby ograniczyć intensywność orientalnego fioletu, łączymy go ze złamaną bielą lub zszarzonym beżem.

Odpowiedni do wnętrz w stylu:

Glamour, orientalnym, klasycznym.

Śnieżka Satynowa kolor 553 Orientalny Taniec