* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

545 BIAŁA NOC

Harmonijne

 • 549LETNIE PRZEBUDZENIE

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 548KREMOWA DELIKATNOŚĆ

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Kontrastowe

 • 534ZIELONA MILA

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 536UKRYTE PRAGNIENIE

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Działanie we wnętrzu:

Biała noc to ciepły odcień bieli o przytłumionym zabarwieniu wczesnego poranka. Wprowadza do wnętrza delikatne, różowawe światło, zmiękcza kontury i powiększa przestrzeń.

Wpływ oświetlenia:

Dobry dla pomieszczeń o ekspozycji południowej, zachodniej lub wschodniej. Światło sztuczne osłabia ciepły odcień bieli czyniąc ją neutralną.

Charakter psychologiczny:

Delikatny, lekki, zapewniający doskonałe tło dla różnorodnych stylów.

Pasuje do:

Szerokiej gamy materiałów zarówno o tradycyjnym, naturalnym charakterze (czerwonawe odcienie drewna, płytki ceramiczne, terakota) jak i bardziej nowoczesnych (wykładziny winylowe, z żywicy epoksydowej). Aranżacje wnętrza można uzupełniać kontrastowymi odcieniami (błękitu lub szarości),co nadaje pomieszczeniu charakter bardziej nowoczesny i dynamiczny, wprowadzając równowagę pomiędzy barwami ciepłymi i chłodnymi.

Odpowiedni do wnętrz w stylu:

Angielskim, klasycznym, tradycyjnym, nowoczesnym.

Śnieżka Satynowa kolor 545 biała noc