* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

541 MIEJSKI RYTM

Harmonijne

 • 558SREBRZYSTY BLASK

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 503ZAGUBIONY LIST

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Kontrastowe

 • 564KARMINOWY BLASK

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 560CISZA NOCY

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Działanie we wnętrzu:

Elegancka barwa szarej flaneli nadaje wnętrzu prostą elegancję i miejski szyk. Ta barwa zdecydowanie wkroczyła do wnętrz XXI wieku. Sprawia, że nabierają one szlachetności i spokoju, stając się doskonałym tłem dla mocniejszych, kontrastowych akcentów. Dobrze prezentować się będzie w eleganckim salonie i tajemniczej, mrocznej sypialni. Doskonale nadaje się do podkreślenia wybranych ścian i łączenia z innymi barwami.

Wpływ oświetlenia:

Miejski rytm jest odpowiedni do wnętrz reprezentacyjnych, przestrzennych i dobrze oświetlonych, zarówno światłem dziennym, jak i oświetleniem sztucznym.

Charakter psychologiczny:

Neutralny, męski, spokojny i wytworny.

Pasuje do:

Innych szarości jasnych lub bardzo ciemnych, czarnych lub białych lakierowanych mebli, wykwintnych tkanin wełnianych o różnych fakturach, elementów aluminiowych lub o srebrnej barwie, bielonego drewna. Świetnie wyglądają przy nim akcenty o intensywnych nasyconych barwach – fioletowe, limonkowe, czerwone lub pomarańczowe. W interesujący sposób łączy się z naturalnym kolorem drewna – brzozy, dębu, buka, którego odcień staje się na tle szarości niesłychanie ciepły i intensywny.

Odpowiedni do wnętrz w stylu:

Nowoczesnym, minimalistycznym, klasycznym.

Śnieżka Satynowa kolory 541 Miejski Rytm