* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

538 SEKRETNE WYZNANIE

Harmonijne

 • 571LIRYCZNY BŁĘKIT

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 540SEKRETNE SPOJRZENIE

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Kontrastowe

 • 572ANTYCZNY WIECZÓR

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 564KARMINOWY BLASK

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Działanie we wnętrzu:

Szlachetny, przytłumiony błękit nieba powiększy przestrzeń i stworzy wspaniałe tło dla wystroju spokojnych sypialni i salonów. Delikatne niebieskości były w wielu krajach klasycznymi odcieniami dla domów nadmorskich, obecnie są chętnie wykorzystywane do nadania eleganckiego wyglądu wnętrzom miejskim.

Wpływ oświetlenia:

Barwy niebieskie lepiej nadają się do wnętrz o dobrym, dziennym oświetleniu – wschodnich, zachodnich lub południowych. W pokojach północnych lub pomieszczeniach pozbawionych światła dziennego mogą wydawać się zbyt chłodne. Oświetlenie żarowe sprawi, że błękit stanie się bardziej zielonkawy, oświetlenie jarzeniowe wzmocni jego niebieski odcień.

Charakter psychologiczny:

Spokojny, chłodny, marzycielski.

Pasuje do:

Różnych odcieni beżu, które świetnie zrównoważą jego chłód, koloru piaskowca i jasnego,bielonego drewna, tkanin w pasy i monochromatyczne wzory kwiatowe, ciemnego drewna, które w połączeniu z bielą, szarością i błękitem stworzy nowoczesny, minimalistyczny klimat. Białych, postarzanych mebli i czerwonych akcentów, które razem z błękitami dadzą zestaw o wyraźnych inspiracjach marynistycznych.

Odpowiedni do wnętrz w stylu:

Minimalistycznym, romantycznym.

Śnieżka Satynowa kolor 538 Sekretne Wyznanie