* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

537 LAZUROWE WYBRZEŻE

Harmonijne

 • 540SEKRETNE SPOJRZENIE

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 567NIEŚMIAŁE SPOJRZENIE

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Kontrastowe

 • 574SPOKOJNY OCEAN

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 573MORSKA GŁĘBIA

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Działanie we wnętrzu:

Szlachetny błękit o lekko turkusowym odcieniu to barwa, w której doskonale się mieszka. Niezwykle przestrzenny, kojarzy się z letnim, bezchmurnym niebem. Powiększy małe pomieszczenia, a dużym nada budzący zaufanie klimat.

Wpływ oświetlenia:

Lazurowe wybrzeże nadaje się do wnętrz o ekspozycji wschodniej, zachodniej lub południowej. We wnętrzach, do których nie dochodzi bezpośrednie światło słoneczne, może czasem wydawać się zbyt chłodne.

Charakter psychologiczny:

Orzeźwiający, chłodny, odległy.

Pasuje do:

Białych mebli, ciemniejszych odcieni niebieskich, wykładzin z naturalnych włókien, niebieskich i białych wazonów oraz naczyń szklanych. Znakomicie łączy się  zciemnym kolorem drewna, stylowymi, ciężkimi meblami, złoconymi ramami obrazów i luster. Wykorzystywany we wnętrzach w stylu prowansalskim, pasuje do mebli z kutego żelaza, krzeseł z siedzeniami wyplatanymi ze słomy, dobrze kontrastuje ze słoneczną ochrą, w której towarzystwie staje się barwą radosną i pełną swobody.

Odpowiedni do wnętrz w stylu:

Romantycznym, śródziemnomorskim, prowansalskim.

Śnieżka Satynowa kolor 537 Lazurowe Wybrzeże