* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

534 ZIELONA MILA

Harmonijne

 • 535SPEŁNIONE MARZENIA

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 547PODNIEBNA PODRÓŻ

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Kontrastowe

 • 574SPOKOJNY OCEAN

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 573MORSKA GŁĘBIA

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Działanie we wnętrzu:

Intensywna, świeża zieleń nada wnętrzu młodzieńczy, wiosenny klimat. Jej charakter jest nowoczesny i zdecydowany, pasujący do pomieszczeń o współczesnym charakterze. Barwa odpowiednia do pokojów dziennych, kuchni i wnętrz przeznaczonych dla osób młodych. Doskonała jako akcent w połączeniu z bielą.

Wpływ oświetlenia:

Zielona mila nadaje się do wnętrz, w których światło dzienne nie jest zbyt intensywne – wschodnich i północnych, sprawi, że nabiorą one zdecydowanego charakteru, sprawdzi się również w pomieszczeniach bez dostępu światła dziennego, przedpokojach lub korytarzach.

Charakter psychologiczny:

Młodzieńczy, nowoczesny, odważny, świeży, orzeźwiający.

Pasuje do:

Mebli zjasnego drewna, białych lub czarnych, mocnych, kontrastowych akcentów – żółtych, pomarańczowych lub niebieskich, białych tkanin bawełnianych lub lnianych – jednobarwnych lub w zdecydowane, geometryczne wzory.

Odpowiedni do wnętrz w stylu:

Nowoczesnym, pop-art.

Śnieżka Satynowa Kolor 534 Zielona Mila