* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

525 CIEPŁE SŁOWA

Harmonijne

 • 522MELODIA UCZUĆ

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 520SPOKOJNE MYŚLI

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Kontrastowe

 • 552DOTYK POŁUDNIA

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 565NAMIĘTNY DOTYK

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Działanie we wnętrzu:

Mocna, intensywna barwa, energetyczna i stymulująca, najlepiej nadaje się do wnętrz, w których kwitnie życie towarzyskie – salonów i jadalni. Ożywia atmosferę i pobudza apetyt. Ma działanie przybliżające i zmniejszające dystans.

Wpływ oświetlenia:

Szczególnie wskazana dla pomieszczeń o słabszym oświetleniu słonecznym – północnych i wschodnich, zachodnie słońce może ją zbyt mocno podkreślać. Świece zapalone w pomarańczowym wnętrzu dają niezwykle ciepłe światło, tworząc klimat nastrojowy i przyjazny.

Charakter psychologiczny:

Radosny, gorący, promieniujący, energetyczny. Posiada pobudzające do aktywności walory czerwieni oraz stymulujące umysł cechy żółtego, przez co działa inspirująco i twórczo.

Pasuje do:

Bogata, słoneczna barwa pomarańczowa dobrze zgadza się z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, cegła, kamień czy łupek. We wnętrzach nowoczesnych dobrze łączy się z całą skalą szarości, działając jako intensywny akcent, który można również zastosować w elementach wyposażenia.

Odpowiedni do wnętrz w stylu:

Nowoczesnym, stylizowanym na lata sześćdziesiąte, rustykalnym, egzotycznym (indyjskim,meksykańskim).

Śneiżka Satynowa kolor 525 Ciepłe Słowa