* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

517 RADOSNY ŻÓŁTY

Harmonijne

 • 540SEKRETNE SPOJRZENIE

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 542PORCELANOWA BIEL

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Kontrastowe

 • 571LIRYCZNY BŁĘKIT

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 539SZEPT NOCY

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Działanie we wnętrzu:

Mocny, intensywny żółty nadaje wnętrzu słoneczny klimat wiosennego dnia. Pasuje do dużych pomieszczeń, które w białej wersji mogą się wydawać zimne i nieprzytulne. Odpowiedni do pokojów dziecięcych, jest radosny i pobudza wyobraźnię.

Wpływ oświetlenia:

Radosny żółty świetnie nadaje się do pokojów, w których brakuje światła. Sztuczne światło żarowe sprawi, że stanie się on niezwykle intensywny i świecący.

Charakter psychologiczny:

Żółty, kolor najbardziej zbliżony do barwy słońca, pobudza umysł, podnosi na duchu, mobilizuje do działania i sprawia, że stajemy się otwarci i towarzyscy.

Pasuje do:

Lakierowanego na czarno lub biało drewna, nowoczesnego wyposażenia wnętrza – mebli z elementami z chromowanego metalu, szklanych stołów, tkanin w różnego rodzaju paski i mocne graficzne wzory, plastikowych mebli o kontrastowych,nasyconych barwach, elementów aluminiowych, polerowanego betonu. Z uwagi na wyrazistość tej barwy dobrze jest ją zrównoważyć białymi sufitami i neutralnymi fragmentami ścian. Biel podkreśli ciepło żółtego, zmniejszając jednocześniejego intensywność.

Odpowiedni do wnętrz w stylu:

Pop-art, industrialnym, nowoczesnym.

Śnieżka Satynowa kolor 517 Radosny żółty