* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

513 ROZKOSZNY BRĄZ

Harmonijne

 • 512ROZMOWA PRZYJACIÓŁ

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 507SUBTELNY BEŻ

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Kontrastowe

 • 532MIĘTOWE ORZEŹWIENIE

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 566ZWIEWNA SUKIENKA

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Działanie we wnętrzu:

Kolor farby rozkoszny brąz powoduje, że pomieszczenie staje się przytulne i ciepłe, zmniejsza przestrzeń i zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Nadaje się zarówno do eleganckiego salonu, jak i do zacisznej sypialni.

Wpływ oświetlenia:

Rozkoszny brąz najlepiej wygląda w słonecznych i pełnych światła pokojach. Ciepłe, sztuczne oświetlenie żarowe nada barwie tajemniczy, nastrojowy klimat.

Charakter psychologiczny:

Brąz wnosi do domu poczucie stabilizacji i ochrony przed światem zewnętrznym. Ciepły, apetyczny i tradycyjny, buduje klimat prawdziwego, domowego zacisza.

Pasuje do:

Złocistych odcieni drewnianej podłogi i mebli, kolorów naturalnego, jasnego kamienia, jasnych, skórzanych sof i foteli, ciepłych bieli, kremowego lnu, we wszystkich odcieniach i splotach. Znakomicie łączy się z błękitem, który nadaje barwie brązowej zdecydowanie bardziej nowoczesny charakter – znakomity we wnętrzach o stylistyce modernistycznej.

Odpowiedni do wnętrz w stylu:

Klasycznym, rustykalnym, nowoczesnym.

Śnieżka Satynowa kolor 513 Rozkoszny Brąz