* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

510 SPOKOJNE CHWILE

Harmonijne

 • 507SUBTELNY BEŻ

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 546SZAMPAŃSKA BIEL

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Kontrastowe

 • 551AKSAMITNA CZEKOLADA

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 528NUTA TAJEMNICY

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Działanie we wnętrzu:

Neutralny beż doskonale łączy się z naturalnymi fakturami różnych materiałów, tworząc wnętrze przyjazne i ciepłe. Apetyczne, lekko kakaowe spokojne chwile dobrze nadają się do salonu i jadalni.

Wpływ oświetlenia:

Spokojne chwile lepiej stosować w pomieszczeniach o dobrym oświetleniu naturalnym – o ekspozycji południowej i zachodniej. Ciepłe, sztuczne oświetlenie żarowe nada barwie żółtawy odcień, świetlówka sprawi, że wyda się ona bardziej różowa.

Charakter psychologiczny:

Łagodny, neutralny, ciepły, elegancki, tradycyjny.

Pasuje do:

Neutralny charakter beżu zostanie podkreślony, gdy dodamy w pomieszczeniu ciemnobrązowe lub czarne oraz ciepło białe elementy, jako mocniejsze akcenty, które sprawią, że całość nie będzie zbyt mdła. Wyrazisty kontrast jasności nada wnętrzu zdecydowany charakter, ujawniając równocześnie piękno materiału i architektonicznych detali.

Odpowiedni do wnętrz w stylu:

Klasycznym, nowoczesnym.

Śnieżka Satynowa kolor 510 Spokojne Chwile