* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

533 ZIELONA NADZIEJA

Harmonijne

 • 502MELODIA PRZYSZŁOŚĆI

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 535SPEŁNIONE MARZENIA

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Kontrastowe

 • 513ROZKOSZNY BRĄZ

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

 • 519MIODOWA SŁODYCZ

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Działanie we wnętrzu:

Zielona nadzieja sprawia, że pomieszczenie staje się spokojne i bezpieczne, przestrzeń zamyka się, a otoczenie daje nam poczucie więzi z tradycją i naturą. Barwa ta jest odpowiednia do gabinetu czy pokoju dziennego, pozwalając nam w skupieniu pogrążyć się w lekturze lub oddać błogiemu lenistwu. Dobrze sprawdza się w pokojach dziecięcych.

Wpływ oświetlenia:

Zielona nadzieja nadaje się do wnętrz o ekspozycji wschodniej lub zachodniej, sprawdzi się również w pomieszczeniach bez dostępu światła dziennego, przedpokojach lub korytarzach.

Charakter psychologiczny:

Zieleń jest kolorem równowagi – między ciepłem a chłodem, aktywnością czerwienii pasywnością błękitu. Ma spokojny, stabilny i regenerujący charakter.

Pasuje do:

Mebli z jasnego drewna lub białych, zdecydowanie kontrastujących z barwą ścian, tkanin o dużych graficznych wzorach o motywach roślinnych, nowoczesnych mebli o prostych zgeometryzowanych formach, sprzętów i oświetlenia w stylu skandynawskim.

Odpowiedni do wnętrz w stylu:

Klasycznym, nowoczesnym, ogrodowym.

Śnieżka Satynowa kolor 533 Zielona Nadzieja